Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mr.tejjfel

    tag

    Üdv!

    A következő probléma jelentkezett egy kb 2hónapos hp 6735s gépnél.Éppen Everestel nézegettem a gép adatait amikor is láttam, hogy az elvben 4,7Wh aksi csak 4,3006Wh ami nem is lenne gond, de amikor benyomtam a töltőt lement 4,2856Wh majd kihúztam és újra bedugtam és 4,2352Wh.Itt valami történt mndom Kipróbálom a battery Eater nevű progit le is futott és kb 58perc alatt lemerült az akis, mondom remek töltöm és láss csodát bedugom a töltő megy de nem tölt, vártam 1 órát majd rádugtam és töltött.Ezt másnap is eljátszotta azzal a különbséggel, hogy 78%megállt a töltés és oldalt folyamatosan sárágán villogott a töltő helye.Aksit kivettem és az egyik oldala eléggé meleg volt vártam hogy hűljön majd megpróbáltam megint és működött.Észre vettem, hogy az aksi picit lötyög.Közben valamiért hangosabb is lett a gép.Eddig nem ment folyamatosan a venti vagy legalább is nem lehetett ennyire hallani.Valakinek van valami 5lete mitől lehet?
    Volna még egy kérdésem.Normális az ha nagyon hangos a dvd a gépben?Mert az enyém amikor berakok egy lemezt teljesen berezonál és eléggé érdekes hangokat ad ki.Bár az is mozog picit:(
    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák