Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz ladybug #3423 üzenetére

    En is elmentem vizsgalatokra mindig, addig semmi nem volt, aztan egyszer csak lett. Eszrevettek az elejen mar, de csak abbahagyni lehet a gyogyszert, mast nem tehetnek. Vagy meg lehet varni, mi lesz, no vagy osszemegy, vagy lehet muteni. Ha no tovabb, es mar tul nagy, szinten lehet muteni. Szerinted?
    Hiaba mesz rendszeresen vizsgalatra, persze jo, ha tudod, hogy minden ok, de ha megis ott lesz egy ilyen, mint nekem, akkor sem tudnak nagyon mit csinalni. Ez a lenyeg.
    Inkabb nem kell ilyeneket szedni, en is tobbfelet kiprobaltam mar, de feladtam. Egyszeruen nem akarok tobb rizikot, nem akarom az egeszsegem, vagy akar az eletem kockaztatni.

    Persze ( a kovetkezo postra reagalva ) nem altalanositok, de nem is kell, eleg ha az ember utanaolvas kicsit, megdobbentoen sok nonel vannak kulonbozo mellekhatasok ( hizas, rossz kozerzet, etvagytalansag, hajhulas, libido csokkenes, akar trombozis vagy majdaganat sulyosabb esetben ), es akinek ezek kozul egy sincs jelen, az viszonylag konnyen mondja, hogy jaj, hat ne altalanosits, mert nem mindenkinek lesz baja, de ha majd neki is lesz, meg fog valtozni a hozzaallasa, es szabalyosan felteni fogja a tobbi not, aki fogamzasgatlot szed, es inkabb mas megoldast igyekszik javasolni, amikbol azert lassuk be, van meg boven. ( Ez volt valoszinuleg a leghosszabb mondat, amit a PH!-n valaha leirtam :D )

    [ Szerkesztve ]

    Assuming Control

Aktív témák