Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs_t

    tag

    Hossza szenvedés után (mármint az előző routerrel Belkin N1 Vision), tegnap elhoztam és este beüzemeltem a Netgear 3700-ast.
    Még egy fél napja se megy úgyhogy sokat nem tudok mondani de a beüzemelés gyerekjáték volt. A felülete sajnos az egyik legcsúnyább amit valaha láttam (a színek a menürendszer ), de ez egyrészt szubjektív másrészt meg mellékes.
    2,4 és 5Ghz-en párhuzamosan sugároz egyik laptop g-s (T60) a 2.4 -en a másik n-es (T61) 5Ghz-en megy a státusz ablaklakban 300Mb-et jelez néha leesik 270 -re.
    Sajnos a másolás Gigabites vezetékes asztaliról a laptopra (300Mbit) kemény max. 3-6Mbyte/sec között van, ami a 54Mbit nek felel meg ha jól számolok. Szóval még valami beállítás hibádzik. Ha valakinek van ötlete, hogy hogy lehetne legalább megközelíteni az a 20-30Mbyte/sec-t azt szívesen venném.
    Az Asus N16 és e között hezitáltam, aztán elolvastam a fórumban a tapasztalatokat és rengeteg fura dolgot olvastam az Asusról szóval egyértelműen jobb vételnek tűnt a Netgear (mondjuk drágább is volt 36 az iponban). Aztán majd idővel meglátjuk. A LAN-LAN sebességet is kipróbálom majd csak a másik gép most szét van szedve.
    A Torrent max. on megy le-fel, de ez a TVNetwork 10/2-es netnél ugye sokat nem mond. Viszont az alap Qos úgy tűnik működik. Bár egyelőre nem nagyon értek hozzá, csak bekapcsoltam és kész, de a Belkin-hez képest ég és föld. Nem fagy le, nem dobálja le a wifi-s klienseket és max. torrent letöltés mellett simán lehet netezni, észre se lehet venni torrentet.
    Szóval összeségében nagyon ígértesnek tűnik.
    A stabilitást majd meglátjuk, de a többi tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák