Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alsza313

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Van egy 10 pontos kérdésem:
    Van kettő w2k-s gépem (mindkettő kiválóan működött), az egyikbe rack-be beletettem egy külsős ismeretlen forrásból (szomszéd) származó hdd-t, amitől egyszerűen blank screen-t kaptam, onantól, sem a w2k-t nem tölti be (blank screen), sem cd-ről a mini pe-t (lefagy), sem fedora és ubuntu live-ot, egyedűl konzolos üzemmódba a hiren boot cd fut.
    Ez volt az egyik probléma, tanulva a hibából, ennek a gépnek a saját w2k-s ntfs-es merevlemezét a már betöltött kasperski-s w2k-s gépre usb-n keresztül rácsatlakoztattam.
    Nem ismerte fel az usb-n keresztül, elindítottam egy vírus keresést, de az a saját merevlemezén kezdte el keresni a vírust, az usb-st nem ismerte fel, az idő hijján ezt a gépet is leállítottam, rendben. másnap próbáltam be indítani, ugyan az a szitu, mint a másiknál, de ez legalább kiírta a w2k logót. Hirentel letakarítottam a merevlemezt, kerestem rajta hibát, MBR sektort 2-szer felül írtam, sem w2k-t nem lehet rá telepíteni sem xp-t sem linuxot, Boot cdékről annyi, hogy a mini pe lefahgy, live cd-k lefagynak,
    Egyedűl a hirent fut. Memória tesztert is futtattam ezen a gépen, csak az error sávon számolt.
    De a hiren ott hozza létre a virtuális meghajtóját.
    Én már kezdem feladni a további próbálkozást és remélem tudtok valami megoldást a problémára.
    ui. bios frissítés nem elérhető, 8-10 éves gépek, régi, de jó vasak.

Új hozzászólás Aktív témák