Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz ricsi99 #40922 üzenetére

    Van egy műszerész ismerősöm, tőle tudom hogy a tápok általában akkor mennek tönkre inkább nagy eséllyel amikor a kondenzátor felpúposodik. Ez egy 3-4 éves 85+ hatásfokú FSP táp. Bár a drága tápok is mehetnek tönkre, de gondolom az nem produkál ilyen jelenséget.
    Itt panelbe egyedül a fürdőszobába van földelés, máshova nincs kivezetve. A TV dugója is sima villás, nem három pólusú földelt, a HDMI kábelt még nem cseréltem le, nincs itthon másik, de esetleg erre beruházok és megnézem akkor másikkal.
    VGA driver passz, ilyen opciót nem találtam amivel erőltetni lehetne a folyamatos képátvitelt anélkül is hogy rá lenne kötve a tv a HDMI kimenetre. Radeon drivert használok, általában abból is a legújabbat. Azért írom hogy általában mert ezt is már próbálgattam hogy többféle verziót kipróbálok, de nem lett jobb. Az esetek 98%-ban a lámpa kapcsolgatásnál problémázik igen, a maradék 2% az eloszlik, mert egyszer már okozta a hűtő is amikor le vagy fel kapcsolt de okozta már villámlás is ami nem is errefelé csapott be, mégis a légköri elektromos kisülés valamiért rázavart. Arra gyanakszom ez valamiféle zavar amúgy, csak nem tudom mi szedi össze. Létezhet hogy a HDMI kábel?

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák