Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toalettduck

    csendes tag

    Üdv!

    Szóval, nemrég felraktam Win 7 mellé az XP-t, viszont kicsit alábecsültem, hogy mennyi helyre lesz szükségem ezért simán töröltem az XP partíciót aztán hozzádobtam még 5 gigát formáztam meg minden, ezt még Win 7ben csináltam. Viszont az entryt amit dua- boothoz csináltam nem töröltem le. Ezután a új partícióra kezdtem telepíteni az XP-t, aztán miután befejezte a fájlok másolását újraindult ahogy kell viszont az alaplap boot logojánál meg akadt az egész, szóval rendesen hazavágtam mert gondolom nem tudja eldönteni h mit kezdjen a rendszerekkel vagy ilyesmi. Viszont most formázni sem tudom a lemezt ami szerintem megoldaná a gondot. Ha esetleg tudtok vmi módszert, hogy hogyan kéne formáznom az jó lenne, csak egy vinyóm van meg csak ez az egyetlen asztali gépem. Alaplapból az elemet már kiszedtem de nem jött be, simán újrarakni nem tudom, bios setupba sem tudok belépni, kb 3 másodperc alatt lefagy minden. Előre is köszi minden segítséget!

    Amúgy Easy BCD-t használtam a dualboothoz, szerintem ez vágta haza a dolgokat, mert nem pucoltam le mielőtt újraraktam vna az xpt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák