Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Üdvözlet!

    A problémám némileg hasonló, mint dany27 fórumtársnak: adott egy barebone gép (Asus T2-AH1 - 2*1 GB DDR400 Kingston, X2 3800+ CPU (socket 939), Seagate Barracuda 7200.11 320 GB vinyó, Sapphire HD 3650 és LG GSA-H10N író - ja igen, a gyári 250W-os táp van benne). Nemrég telepítettem rajta újra XP-t (Pro, SP3), azóta azt csinálja, hogy bármilyen másolásnál - akár USB-s külső vinyóról, akár hálózatról (laptopról a routerem segítségével), akár DVD-ről másolok - fogja magát és random módra lefagy, majd újraindul - kifejezetten másolásnál. :U Én valamilyen hardveres problémára tippelnék, néztem monitorozó programokkal (Everest, HD Sentinel) hőmérsékletet, de nem melegszik túl semmilyen komponens sem, a proci sincsen agyonterhelve. Esetleg a SATA adatkábel volna a probléma? Vagy más tipp, amin elindulhatok?

    Köszönettel: Tim

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák