Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kubokra

    tag

    Sziasztok!
    Valami baja van a gépemnek, de ezen a ponton igazán nem tudom, hogy micsoda.
    Pár hete elkezdte azt csinálni, hogy működött pár percig, újraindult, megint működött, újraindult stb. Néha pár perc után, néha azonnal, néha órákkal később indult újra. Tipikusan memória problémának tűnt.
    Memtest86 persze jellemzően kierrorolt, de azért próbalgattam a négy RAM kártyát különböző elrendezésben, ugyanúgy error. Kipróbáltam másik másik gépből szerzett rammal, ugyanaz a hiba.
    Gondoltam akkor vagy táp, vagy alaplap. Próbáltam másik táppal, nem segít. Most próbáltam másik alaplappal, ugyanaz.
    Teljesen csupaszon van jelenleg, vagyis csak a proci (i5 3470), az ssd (samsung evo 120gb) és a táp (chieftec gps350) van az alaplapon (régi asrock pro3, "új" gigabyte ga-q67m).
    Szóval az eredeti konfigból csak a proci és az ssd ugyanaz. Létezik, hogy a kettő közül valamelyik adta meg magát? A tünetek nem arra jellemzőek, pl. miért dobott (volna) memóriaerrort?
    Köszönöm a segítséget

    Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

Új hozzászólás Aktív témák