Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MyWayBack

    csendes tag

    Hello mindenkinek.

    A problémám az lenne,hogy a gépem nagyjából minden játéknál kicrashel, hibaüzenetek nélkül.

    Ha pl játék közben megnyitom a böngészőt, akkor vagy a böngésző, vagy a játék kb biztosan kicrashel. Megterhelés (játék) alatt régen memóriahiányt írt folyton, az új kártyával még nem volt ilyen, legalábbis nem hibaüzenetben közölte.

    A configom nagy része még garis, 1,5 éven belüli vásárlás

    Kari: Gtx 1070 (friss vétel)

    Lap : Asrock B85M Pro3

    Proci: i5 4440

    Ram: 2x4 Kingston HyperX 1600-as DDR3

    2 terrás Western Digital

    250-es samu ssd

    430-as XFX táp

    Tudom, tudom, erősebb proci kéne a karihoz, de az egy pár napos vétel, előtte egy ati r9 270x-em volt, annál is folyamatos probléma volt, sőt még többször is.

    Hőfokokat teszteltem játék közben is, nagyjából semmi nem ment magasra, cpu nem ment 60 fok fölé, az sem egy 2 évnél idősebb darab.
    Stressztesztnél a CPU 100%-os terhelés alatt nem ment 70 fok fölé, az alaplap 37 fölé (más mondta már rá,hogy alaplap VRM probléma lehet)

    A tápra gyanakszom, hogy nem kap elég áramot a gép, voltak intő jelek,de nem voltam semmiben sem biztos,(pl lecsatlakozott a joystick a semmiből, úgy indult a gép,hogy az egér/bill nem világított, stb) viszont meghallgatnék külsősként másokat is, hátha tudnak valami ötletet adni.

Új hozzászólás Aktív témák