Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lionskull

    tag

    Sziasztok!
    Elnézést hogy itt kérdezem, de nem vagyok benne biztos, mi vagy ki a konfigomban a hunyó.
    Videohardver problémája miatt a windows nem működik megfelelően?
    Na szóval. Adott a következő szituáció. Vettem egy GTX 780 kártyát használtan. Na most aktív böngészés közben beléptem egy játékba, hogy némileg elüssem az időt miközben a böngészőben történik valami érdekes, letelik a várakozási idő. Erre elkezdett leállni majd helyreállni az eszközillesztő, majd a böngészőben is szétesett/pixelesedett a kép, kicsit furcsállottam, mivel egy elég régi, 1998-as game közben csinálta mindezt, ami nem kéne hogy ennyire leterhelje, még úgy sem hogy ablakban dolgozik firefoxban a flash plusz a facebook is megy. Korábban ilyet Wot-ban fullra húzott grafika mellett sem csinált, csak némi fps dropot produkált 70 körülről 45-re, viszont közben terhelés alatt a 40C-t is alig éri el. Nem gyanakszom vidkártya hibára, inkább úgy vélem, az AMD A10-7700k(ez tervben cserére i5-re) procim nem bírja a tempót, speccy szerint 100 C-s, speedfan szerint 55-60 C között ugrál terheléstől függően. Valamelyik venti idegesítő hangokat ad ki amolyan felpörgés-lassulás félét, evga 2 ventis típus a vga hűtése, vagy pedig a proci fan, ugyanis az is 2500-3300 között ugrál(gyári hűtő). Táp TT berlin sirtec, 2 éves, szerintem nem itt a hiba, mivel nincs erre utaló jel, resetszerű újraindulás, ilyesmi, érzésre picit langyos, de nem kellemetlenül meleg vagy forró a burkolata. Szerintetek? Jobb hűtő a procira és menni fog normálisan? Elvileg ebay garanciával még visszaküldhetem a cuccot.

    Hibajelenség leírása a windows szerint:
    BCCode: 117 BCP1: FFFFFA8015B634E0 BCP2: FFFFF88011192580 BCP3: 0000000000000000 BCP4: 0000000000000000

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák