Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_oland

    csendes tag

    hy all!

    Több problémát is leírok most, amik már egy ideje RANDOM előfordulnak a gépemmel :S ..

    Eddig semmi problémán nem volt egészen kb másfél hónappal ezelőttig.. Ilyen esetek történtek azonban az utóbbi időben :
    1. Néha gondol egyet a gép és lefagy ( netezés közben simán megáll a kurzor; játékok, film , zene közben viszont kifagy a hang és a kép is.. ez tart kb pár másodpercig majd újraindul magától)
    2. Történt már olyan is h bármilyen lefagyás nélkül elsötétül a kép és mintha sleep mode-ba tette volna saját magát..
    3. Olyan lefagyás is történt már ( számomra ez volt a legaggasztóbb) amikor elsötétül a kép és valamelyik hardwer ( sajnos nem értek hozzá, így nem tudom melyik lehet) elkezd sípolni 1 másodperces szünetekkel :S ez egészen addig tart amíg force shutdown-al ki nem lövöm..
    4. Ami ritkábban fordult elő a többihez képest, ( de speciel a mai bekapcsolásnál igen) hogy indításnál a betöltéssel eljut az asztali ikonok megjelenítéséig.. ekkor beugrik a nod32 ablaka és onnantól semmi.. A Win7-es gadget-ek már nem jelennek meg.. és csak a töltést jelző kurzor látható.. negyed órás várakozásnál restart-ot nyomtam.. ezt még 3szor egymás után eljátszotta, majd miután safe mode-ból restartoltam egyet akkor megint helyre jött

    Először a probléma kiküszöbölése végett kitisztítottam a gép belsejét, mert már tele volt porral minden.. ezután 2 hétig tökéletesen futott újra , de a napokban megint előjöttek a fent leírt gondok :S Vírusírtó nem jelez semmit.. És mint már említettem.. ezek random tűnnek fel :W

Új hozzászólás Aktív témák