Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz UFO1 #9673 üzenetére

    pöpecül fordulo ajánlanám az rx8-ast kanyarban is jol megy.tapasztalatbol mondom

    na majd még ma leszek szevasztok

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • NFree

    addikt

    válasz UFO1 #9673 üzenetére

    Hát kössz de sajna nem vagyok ojan nagy spíller, szarmatrac őő igen sokat tanítgatott engem is , de most nem rólla van szó, tehát nem ő a titkos favorit a lambóval. ;) :R

    Tutuhaver
    Hát barátom , ma reggel gurultam , párat , és hiába eröltettem a 4 nitrós futamot 1.25 körül volt az idő mindíg , pontosítotam , és vissza a 3 nitróra na akkor jöttek a 1.23 körüli idők, de lett egy 1.22.8 is na most , ha nagyon el tudnám kapni , így is látok benne még kb 1.5 secc et ugymond az én skill rendszeremmel.

    A titkos barátunk , lehet más skillezéssel ment esetleg gyorsabb nitrótöltés meert akkor pont kiadja a 4 nitro ahova kell , és akkor sima ügy az 1.20 , csak sajna nem tudom kipróbálni :W
    szeretném megtolni az 1 .20 s ezzel ugymond tisztázni a dolgot jól esne.

    911 elsőre (a nagy) 3 nitróval 1.19 ;] 39 hely utánna még próbáltam 1x de csak 1.20 lett , tehát azzal az 1.20 alap , még az 1.19re is el tudok képzelni 1.5mp et , de akkor mindennek 100 %-os nak kéne lenni, holnap reggel megint rápróbálok , de majd látom.

    Jaaj még annyi single ben lehetetlen mert 1-2 sec hátrányt jelent kikerülni előtted a sort, legalább is nekem , na ebből kifojolag tudod mennyi cheaterezést kaptam ma ott??? jaaj.

    vga

Új hozzászólás Aktív témák