Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csak IGC

    tag

    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni hogy a karosszéria elemek(bodykittek), kerékméret, süllyesztés .Ezek mennyire számítanak a játékban?Tehát arra szeretnék kilyukadni hogy mondjuk ha felteszek egy sima bodykittet vagy bostos bodykitett az automra akkor jobb lesz a légellenállás,és jobban tapad ugye, de az irányíthatatlanabb autoknál nemhiszem hogy olyan jó ha tapad mert még irányíthatatlanabb lesz kanyarba, például mert valamelyik autónál kicsit csúszva veszi be a kanyart, meg a plusz tömeg , nagyobb sebességnél már lassabban gyorsul mert több a tömeg, meg a hátsó spoiler ami ugye a csomagtarton van vagyis légterelő annak sem mindegy hogy milyen akkor az alakja merre van a dőlésszöge? Kerékméret ez is számít akkor? az sem mindegy hogy hanyas van rajta mert a kissebbet jobban meghatjtsa ,nagyobb sebességnél is de kissebb a tapadás, de a nagyobb méretű kereket nagyobb sebességnél már nem úgy hajtja meg mint a kissebb méretűeket de jobb a tapadás.Süllyesztés->ha lesüllyesztem jobban gyorsul de kicsit rosszabban kanyarodik? vagy hogy van ez? Létszives mesélje már el nekem valaki hogy minél mennyire hogy számítanak ezek a dolgok.Köszönöm.

    Na majd az 50mm-esre leszek én kíváncsi :)

Új hozzászólás Aktív témák