Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz DeadBullet #8929 üzenetére

    Ha törölném, nálam is kapná a végles uninstallt pár qrva anyja kíséretében...
    Főleg hogy voltak az ingyen starter pack miatt a boost-os kocsijaim.
    Fa...om se kezdené újból a szenvedést az elejéről, amikor most egy 27-es szintű driverem van. Csináltam próbából egy igc-s accot, de még azt sem akartam felhúzni 27-ig mert marha sok idő... én is csináltam két plusz drivert és amikor töröltem, akkor ha nem figyelek ugyanerre a sorsra jutok, mikor a harmadikat töröltem átment a kijelölés az elsőre, ami a fő driverem, szóval ha nem nézem meg, Delete, szevasz...
    Ez az egy acc is sokszor úgy vagyok vele, hogy tök felesleges, meg ebbe a játékba egy büdös fillért nem költenék (meg elvből semmi ilyen "free" MMO-ba)
    Szeretem a "rendes" játékokat, ahol kifizeted a játékot, aztán békénhagynak, nem az ilyen "ha jobb cuccokat akarsz fizess ennyit meg annyit" kapják be...
    Ha még valami fejlesztés is lenne benne, nem csak ez a kevés játékmód, az egyedüli jó benne a sok kocsi, meg a szabad pálya/útvonal választás. Meg rohadtul unom, hogy x millió versenyből ha nyerek partot, az is a) már van b) szarabb mint ami már van... És akkor tuningoljam az autókat. A Mistery packok meg szépen adják a power upokat. Szar így ez a játék... (bocs kicsit már kiakadtam sok mindenen, melegem is van elegem is stb....)

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák