Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz Severinus #7274 üzenetére

    Szeva.
    1. Amikor a speciális 2 versenypályás esemény volt, akkor volt ilyen. Tele voltak a pályák, és 1-2-3 embert mindig kidobott a játék. De ez normális, ilyenkor a töltés alatt szelektál. Ők szerintem NETERROR_CONNECT_KURVAANYJAPICSÁJA hibaüzenetet kapnak. A lefagyás fura lenne, akkor sok panasz lenne. Ha a betöltőablak meghal, akkor alt+f4 van.
    2. Nézd fenn a reputáció és pénz mutatót, mert ha az növekszik, akkor megkaptad a cuccokat, a futam végén az ajándékot is... Nálam jóval kevesebbszer fordul elő mondjuk...
    3. TE-t marha ritkán megyek (nem is értem, mit lehet rajta élvezni avagy sokan miért nem látják, hogy egy botrányosan béna kivitelezés az egész játékmód?), szóval nem tudom, miért van a hiba. Nekem, ha megyek, nem szokott lenni, illetve játémódtól függetlenül jön elő naponta max 1-szer az exe hiba
    szerk: összejövetelek hébe-hóba vannak, én prohardverest külön még nem láttam.

    [ Szerkesztve ]

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák