Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Detox!

    senior tag

    Az utolsó eredeti NFS az Underground1 volt, azóta az összes ugyanolyan rókabőr mint a Sims kiegészítői!!! És az utolsó amit élveztem az az NFS4... ott még volt belülnézet, és jácható volt. Én elég sokat nyomultam a GTR2-vel amikor megjelent a Carbon. KIpróbáltam és egyszerűen faltól falig mentem benne, én aki majdnem végnyomtam az összes bajnokságot GTR2-ben... Nem vártam szimulációt, nem vártam hogy kanyarban egy padlógázra kitörjön a kocsi segge, mert ez a játék nem arról szól. De az hogy annyira unreális hogy kormánnyal egyszerűen irányíthatatlan, az a pofátlanság teteje! Mocskos pénzhajhászat lett a sorozat, ahol már nem számít az eredetiség, az új ötletek, csakis az hogy eladási rekordokat döntsön a game. Nemmelesleg az utóbbi NFS-ek az eladásaik felét a Halálos iramban (NFSU) a Halálosabb Iramban (NFSU2) és Tokioi hajsza (NFSC) című filmeknek köszönhetik. Ha a Carbon a Hot Pursuit2 után jön ki egy szavam nem lenne, viszont ez már 4. rókabőr amit le akarnak nyomni a torkomon és ez egy pöttyet fusztrál. Én már rég nem hiszek az NFS szériában de csak remélni tudom hogy a 11. rész vmi újat is hoz. Egyébként ha vmiből már 11 rész van az nem jó omen, de ezt csak csendben jegyzem meg.
    Viszont hamarosan jön a TDU ami bizonyosan elkeni az NFS-ek száját!
    Piece

    [Szerkesztve]

    "Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

  • Detox!

    senior tag

    válasz Skipp #40 üzenetére

    ''Az utolsó eredeti NFS az Underground1 volt'' :U
    písz...

    "Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

Új hozzászólás Aktív témák