Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Sonja #223 üzenetére

    Koszi szepen. Ez csak a speci kiadasban van meg? Mert nekem a sima PC-nel csak a kezikonyv volt. Igaz egy Seacrest County Police polot kaptam az uzletben :)

    Mas:
    A DRM (gondolom hogy az a ludas) teljesen katasztrofalis. Minden inditasnal aktivalni akarja a jatekot. Aktivalja is sikeresen, de a jatek elsore nem is indult (sotet kepernyo aztan a wines hibauzenet hogy a program leallt. Egy Catalyst update segitett rajta, legalabbis azt hittem. De aztan kiderult, hogy reboot kell neki. Ha siman Sleep-be rakom a gepet mint mindig, akkor visszajovetelkol masnap nem indul a jatek. Aktivalja, aztan semmi. Ha megprobalom ujra inditani akkor vagy ugyanaz, vagy a hibauzenet. Egy reboot alltalaban megoldja.

    A sebesseghez annyit, hogy nem tudom epp hogy megy olyan jol mindenkinek. Egy 512MB 4850-es Radeon-al nem tudom 1920x1080-ban jatszani. 1366x768-ra mar turheto volt, de igazabol 1280x720-on megy ugy hogy meg vagyok vele elegedve. Igaz itt-ott meg igy is akadozik egyes kanyarokban.

    SzlobiG:
    Allati jol nez ki a kepeiden. Nalam meg AA nelkul se nez igy ki hiaba rakom 1920x1080-ra. Pedig feljebb raktam a texturakat a beallitasoknal.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák