Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz könnygázóra #8461 üzenetére

    akkor mit jelent (nálad) az hogy üzleti telefon?

    Office tudás nem számit...
    Email tudás nem számit... Akkor?
    a kamera? (sztem gyarta mindben a kamera)
    üzemidő? beszélgetési idő? készenlét? (nokia 1208 tuti tovább birja mint bármelyik 3g-s szines kijelzős telo)
    méret? (vicces lenne)
    ár? (nah ezt el tudom képzelni hogy a sagem porsche pre 200k-val üzleti telefon)
    minőség? összetevők? tapintás? (fontos de nem ettől üzleti)

    Sztem pont attól üzleti egy telefon ha annak szolgáltatásait az vevő/ügyfél ki tudja használni.
    Ha az egy napi 20órát beszélek egy töltéssel birjon 2napot telefon,
    Ha sokat mozgok emailen fontos iratokat azonnal látnom kell telefon
    Ha office -os telo kell akkor az
    Ha a GPS mert üzletkötő vagyok ismeretlen helyekre utazok stbstbstb
    Kinek mi a fontos.
    Neked az üzleti telefon a zárt rendszerű kinai. (még nem láttam nem probáltam nem ismerem) Sok sikert vele/hozzá.
    Bnőm cége lecserélte neki a 6300-t egy Iphone-ra, mert 1 tárgyalásra kell járnia, repiznie kell a telefonnal, 2 a belső email kliense jobb a iphonenak. 3 ezzel is kifejezik ohgy jó dolgozó
    Ő emiatt a telefoncsere miatt meg tudja azt csinálni hogy nem 8ra hanem csak 9re jár dolgozni, mert 8kor otthonról, buszról, kocsiból el tudja küldeni akötelező 8órási leveleket. és hétvégén is tud reagálni a belsős levelezésre. És nincs belőle gond hogy fontos levelek vannak a telefonon. Rizikós valóban. de a céges laptop meg a céges auto meg a céges iratok hurcolászása is az. ebbe bele kell törödni. Nekem az üzleti telefon mit jelent? semmit céges előfizu net/wap/videotelefon nagy belső mem zenmét hallgatni. a voda kinálatában lévő telefonok 50% az én üzleti igényeimet kielégiti. Bár most a hero tetszik, de indok nincs a fönök felé hogy nekem miért kéne olyan miért nem jó a jelenlegi.

    Mindenkinek mást jelet az üzleti telefon. mindenki másra használja, más fontos tulajdonság van.

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák