Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gála

    csendes újonc

    Először is köszönöm a gyors válaszokat ! A Vodafone-s kártyát most vettem és próbálom tesztelni .Az Androidos telefonról laptopon használva kb: 6 óra tesztet követően megnéztem az androidos telefonon az adathasználatot ami összesen 255 MB adathasználatot eredményezett.( email-ra és,facebook-ra ránéztem,de döntő hányadban google keresőt ,használtam,valamint fórumot olvastam. Nem néztem filmeket, rövid videókat nem játszom internetes játékokon.) Átraktam egy kölcsön kapott MIFI-be a SIM kártyát majd ott is teszteltem kb: 3 órán keresztül , kivettem a SIM kártyát és átraktam az androidos telefonba megnézni , hogy mennyi adatforgalmat használtam el. Ekkor lepődtem meg mert csak néhány KB adatforgalom használatot mutat és nem MB mennyiséget ,ami szerintem lehetetlen ! Ezért kérdeztem , hogy az adathasználat hol rögzítődik a SIM kártyán , vagy a használt eszközön . Ha a SIM kártyán ,akkor elméletileg mindegy hogy hol nézem meg az adathasználatot , ha viszont az éppen használt eszközön rögzítődik , akkor csak külön-külön az eszközökön megtekintve tudom megnézni és hiteles adatot kapni, legalább is én naivan így gondolom. tehát 4Grider -nek igaza van ! Meg próbálom megnézni az ajánlott Vodafone alkalmazásnál . Köszönöm 4Grider és Gebriel !!

Új hozzászólás Aktív témák