Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    Sziasztok!

    Gondolkozom Vodafone Go előfizetésen. Jelenleg a Telekomnál vagyok Like díjcsomagban ( 3 T-s számot hívhatok 100 órán át korlátlanul. 1890 HUF a havidíjam, ez T-s irányba lebeszélhető. A percdíj hálózaton belül 19 HUF, egyébként 29 HUF.) Viszont csak 50 MB-ot kapok internet gyanánt, túlforgalmazási díj nélkül. A 100 órás, kvázi korlátlan lebeszélhetőséget nem igazán használom ki a 3 szám felé. A mobilnet kevés, a havidíj pedig csak hálózaton belül beszélhető le és ez kezd kényelmetlenné vállni. Emiatt tetszene a Go, mivel ott a 100 percet/SMS-t minden irányban "pusztíthatnám". (Mindhárom hálózaton szoktam rövid hívásokat intézni.) Mivel 26 éves sem múltam el, 500 MB net járna a csomaghoz, de ez csak 3g-n. Várható, hogy idővel LTE-n is tudjam majd a netet használni? Azt jól vettem ki, hogy a számhordozás ingyenes, tehát nem járna többlet teherrel, ha készülék nélkül váltanék a Go előfizetésre? Voip hívások kezelésére (Skype, Viber) alkalmas a Voda által kínált net?
    Másik esélyes a jelenlegi Like S díjcsomag lenne. De itt a három kedvezményezett számhoz már csak 300 perc jutna, viszont lenne 300 MB netem, LTE hálózaton.

    Köszi előre is a segítséget!

    meg

Új hozzászólás Aktív témák