Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz trebrona #134072 üzenetére

    1-1 :DDD

    Ja, de csak azt is utána :D Bocsi, hosszabb túrán voltam.

    (s nem, mert a számhordozás iránya nem volt egyértelmű ;), az meg hogy nincs előfizetésed a telekomnál már, értelmezhető volt úgy is, hogy más nevére került. sorry, nem volt egyértelmű nekem ;) )
    04.26-án volt a számhordozás,s az április havi szla-d akkor nem lett rendezve (ami májusban lett volna esedékes)?

    Korábbról van számlád? ha igen, akkor azon van a telekomos folyószámlaszám (ami lényegében egy T-s gyűjtő folyó, amin rajta vannak a számok, ha egy számlában kaptad mindet, akkor egy ilyen van, ha többen akkor több), ami alapján be tudod fizetni postai befizetőponton a T-s folyószámlaszám megadásával (minden számlán rajta, telefonszám alapján már postán se fogják látni) pl. Ha nincs, akkor menj be egy üzletbe és egyeztesd, mert kisebb összegért is simán tovább kerülhetsz pl. Távközlési szolgáltatók adós listájára (sajnos láttam már ilyet nagyon minimális összeg miatt is), vagy tovább dobhatják akár behajtóhoz is.

    A számla lényegében elkészült, de ott a telekom fiókodban sose fogod már látni :(

    Remélem így már sikerült kibogozni ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák