Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz otps #87993 üzenetére

    Te most arra gondolsz aki magyar minimálbérből törlesztené a legdrágább készüléket 30% THM-mel mert csak a legdrágább telefon a jó neki, az természetesen más tészta. Én arról írtam ha megvan rá a pénz, minek ma egyben kifizetni az egészet, ha kamatmentes részletre is lehet és jár még hozzá valami szolgáltatói kedvezmény? Hogy ebben a hazai verseny hiánya miatt nincsenek olyan lehetőségek a vevőknek mint okosabb országokban az megint más tészta. Vannak sajnos anomáliák, néha elszórakozom telekom.hu-val pl. egyik telefonnal kicsit jobban járnék mint a független MM áron, másiknál rosszabbul. Ki kell fogni. Szó mi szó én se vettem mostanában készüléket Telekomtól, nem voltak jó ajánlatok. Felnőtt ember el tudja dönteni magának, meg ahogy változik a piac. Jelen állás szerint én is majd megyek vissza Dominora. Ettől még eddig az utóbbi pár évben megérte előfizetésnek lenni, diákkedvezmény, zene, volt 4G amire dominosoknak várni kellett stb. Most javult a Domino, de akinek kell a korlátlan beszélgetés vagy más az marad előfizetéses. Függőség ellen hoznak végre törvényt, hűség után ingyen ki kell kódolniuk. A hűség meg olyan ha nem váltogatsz havonta szolgáltatót és van egy jó előfizus csomagod akkor a hűség rájuk is áll ha éppen variálni támad kedvük. Dominoban meg reménykedni kell ugye még marad jövőre is a Most, a Maraton. Mindegyiknek van előnye, hátránya jó nagy közhelyt írva.

Új hozzászólás Aktív témák