Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    A tegnapi előfizetős mizériám nagyjából lezárult szerencsére.

    Szóltam öcsémnek, hogy rángassa ma el a haverját és elmegyünk a T-hez, hozza a telefont, simet, szerződést. Beszéltem vele telefonon és először nem akarta visszahozni a telefont, még ő volt felháborodva, hogy mit akarok én. Aztán nagy nehezen csak eljött. Azt mondta, hogy írjuk át a számlázási címet az övére. De így még öcsém nevén lett volna a szerződés. Személyesen már nem volt akkora szája, úgyhogy az volt amit én akartam. Szépen odamentünk az ügyfélszolgálathoz érdeklődni. Sajnos lemondani nem lehetett a szerződést, max 40k kötbérért. Átiratni meg csak az első számla után lehetne, márciusban. De az neki nem tetszett, mert most akarta volna. Csak nem volt érvényes személyije, mert éppen újította (20 éves és tényleg ekkor kell - nekem is akkor járt le anno). Így abban maradtunk, hogy megkapja barátnőm a telót és az előfizus kártyát, de öcsém nevén marad. Benne megbízok már 3 év után :) meg szerencsére mix díjcsomag, így nem lesznek orbitális számlák. Öcsém haverja egy nap alatt eltelefonált 2e ft-ot, így azt eszem ágában se volt kifizetni neki. De a teló első részletét megkapja, mert ő fizette, bár ezen még gondolkodom.
    A teló maradék 5 részletét kifizetem, aztán valószínűleg eladom, mert nem nagy szám a kp502. Az előfizut meg átiratom valaki nevére, aki vállja a további 18hó rabságot.
    Nagyjából ennyi, remélem elfér a topicban.

Új hozzászólás Aktív témák