Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • próbakocka

    senior tag

    Miért van az, hogy az elmúlt 5 évben neten rendelt 3 T-s termékből kettő sérülten volt csak átvehető az üzletben?

    Az első terméknél az utolsó darab telefon volt (kb. az egész országban az utolsó HTC HERO), így azt átvettem, eleve minimális volt a sérülés. (hozzáteszem, hogy amikor 2 évesen eladtam továbbra is az volt a telefonon az egyetlen sérülés, full karcmentes volt, de emiatt nyilván olcsóbb lett valakinek...)

    A másodiknál előre szóltam, hogy csak bontatlant adjon a kezembe, mert egyébként felesleges is nekiállni. Na ez sikerült hibátlanul, de rá kellett szólni a mókusra a pult túloldalán...

    A harmadik ma volt, egy nyavalyás vésztöltővel, amiből eleve bontottat adott az eladó, mondom ránézek, hátha valami van rajta. És egy akkora ütésnyom volt rajta, amihez legalább embermagasságból kellett a tárgyat egy fém peremre ejteni ... 2 mm mély karcolás? WTF ?

    Persze utolsó darab, és csak más színben van ... aha ... egyedileg rendeltem oda a boltba, de mire odaértem, a nevemre szóló termék kibontódott, és meg volt sérülve... hogy is van ez? Valaki nyilván kicserélte, de hogy ilyen pofátlanul az arcomba rakni egy sérült terméket ... ehhez kell gyomor! :(((

    /// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

Új hozzászólás Aktív témák