Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nrbx

    tag

    válasz salieri. #49821 üzenetére

    Hello, en is 2-es Megane Grandtour-t akartam venni, aztan 3-as lett belole, detto azt olvastam mindenhol, hogy megbizhatobb tipus, mint a 2-es volt. Szerintem az anyag, osszeszereles minosege is jobb a belterben (2-esben elegge pusztul a belter), Ford, Opel szintet szerintem hozza, nemreg ultem egy A3-asban, es nem volt olyan erzesem, hogy az kategoriakkal jobb lenne (en biztosan nem fizetnem ki a felarat).
    Feltunt az is, hogy a 2-esben nagyon puha a hatso ules tomitese, a 3-asban kemenyebb.
    A 180ezer km szerintem sem sok, nalam most 235ezernel all a szamlalo. Nyilvan lenyeges, hogy te evi hany km-t teszel meg.
    Az enyem 1.6 74kw benzin. Ez jo lehet, ha nem jarsz gyakran autopalyan, mert 110 felett eleg hangos a motor a magas fordulatszam miatt. En inkabb a 81kW-osat valasztanam, ugyan nem sokkal erosebb, de 6-os valtoval szerelik. Allitolag ezzel a kombinacioval sem sokkal csendesebb autopalyan, de jobb a valtasi erzet. Az 5-os valto nem jar valami finoman. Ami a technikat illeti, talan ez az egy dolog amit kifogasolnek.
    Ami nekem nem tetszik, hogy nagyon rossz a kilatas, foleg hatra. Ebben jobb lehet a 2-es. Nehezebb a tolatas, van ugyan tolato radar, de jobb szeretem latni mi tortenik mogottem (pl. parkoloban). A hatso oldalso ablakok is kicsik, ez akkor is problemat jelent, mikor 45°-os szoget zar be a mellekut a fouttal.
    Tovabba hatul nem valami tagas szerintem, az ulolap is rovid, a kartamasz az ajtokon nevetseges.
    Minimum Expression felszereltsegi szintet nezzel (felette van a Dynamique, Privilege).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák