Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Mágus2 #65989 üzenetére

    Nekem is mindkèt oldali első belső szilentet kellene cserèlnem, nem rozsdásak a csavarok, nem kèszülök nagy ellenállásra, de attól mèg szívhatok mint a torkosborz.
    A 18 èves terepjárónkon az elejèt èn is szètborítottam egy fèltengely gumiharang miatt, talpast is cserèlnem kellett, mert ki volt szakadva a gumija, de nem lógott mèg, na azon össze volt minden gyógyulva, ki-ki alapon estem neki, vègül a futómű rèsze sikerült, de az abs jeladó kábele 3 helyen is volt rögzítve a lengőkaron, nem akartam bántani, így a csonkállványnál kiakasztottam, de kevèsnek bizonyult, valahol a kábelèn szálszakadásos lett..... Na az már szívás volt, egyrèszt ritka japán szar, a világon nincs ilyen, másrèszt a kis csavarjai azok inkább szakadtak ès a szenzort is ki kellett vèsni a helyèből....
    Nade mind1 ezen is tanultam valamit, az abs szenzort ebay-en megrendeltem(itthon azt mondták, hogy mivel nincs hozzá cucc, dobjam ki a visszajelző ègőt belőle....), pár hèt ès tolhatom bele. Vannak szívások, de az octaviámnál nem számítok rá, mèg "ifjú" vas....

Új hozzászólás Aktív témák