Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    ESP -t nem védve tényleg jók azok a régi 1.9 tdik én is abba ülnék ha nem 2 szer annyiba fájna mint egy hasonló kategóriás francia ami több extrával van felszerelve és kényelembe is hozná azt a szintet amit egy alsó köz.kat. francia kocsi...Arra meg a -10es dologra ez inkább a pdtdi-k nél jön elő amit nem hiába nem gyártanak már...viszont azt is hozzá teszem kollégám 1.9 pdtdi seat cordobája (2004-es) 220e km után még mindig minden gyári benne és azon kívül hogy kopik ez az benne motorikusan hibátlanul teszi a dolgát:)
    Még annyit hogy én is majdnem egy 1,9 tdi-t vettem(80-as avant audi) de elvitték előlem :O 500K ért és abba hiába volt 285e km -8ba úgy indult mintha +30 lenne..siratom is :(

    régi módi vagyok de nekem tetszik és ebbe van anyag :C

    MMA87: csatlakozom az előttem szólókhoz fölösleges a diesel ilyen távra..én is valami 1.4-est néznék, olcsó fent tartás, nagyobb eséllyel találsz belőle szép megkímélt jó állapotú gépsárkányt ez lehet egy clio,megane I-II közül bármelyik :) pl az 1.4 es 98LE tech Run clio-k igazi kis méregzsákok nagyon jó futóművel, ritka de szoktak fent lenni jó példányok igaz nem 400-500k ért :)) De gondolom nem te fogod szállítani a családot 4 en meg azért el lehet benne férni.

    ESP: oké de ez pdtdi nem sima tdi, sima tdi nél a 200e az csak be van járatva ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák