Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz pergabb #51583 üzenetére

    Nem tudom már, Veled tárgyaltam-e korábban erről, de a Luminar az úgy fos, ahogy van. És ez volt a legfinomabb jelző, ami eszembe jutott. A fejlesztő cég pedig egy inkompetens, hazug tróger tetű banda. Igen, ez is a legfinomabb volt, ami kijött velük kapcsolatban. 2-3 évig boldogítottam magam azzal a hulladékkal, mert bár könnyen lehetett látszólag jó dolgokat csinálni benne, a kiexportált kép már közel sem volt annyira minőségi, mint az ember várta volna. Random zaj, homályos részek, nevetséges sebesség és gépigény, ez a Luminar néhány szóban. Ráadásul az a kód egy toldfozgatott, foltozgatott szutyok, amit nulláról véletlenül sem írnak újra, de szábszkripsönért pénzt kérni, új verziót minden évben kiadni van ész. Aztán meg a support annyi, hogy hát vizsgáljuk, meg nézzük, meg izé, és végül egy nagy lóf...ütty, semmi nem történik. Minden forint kidobás volt, amit arra a fospermetre költöttem, pedig nem volt kevés...

    Elnézést a hangnemért, de kikívánkozott.

    A Z5 egyébként mennyivel rosszabb váz a mindennapokban, mint a Z6 II? Utóbbira fáj a szívem, de csak az előbbire van pénzem. Kicsit tartok tőle, hogy bakot lőnék vele, mert D750-et váltana, és mintha ugyanaz a szenzor lenne benne kicsit megpöckölve. Plusz, a lassú szenzor kiolvasás miatt elvileg már egy elhúzó autó megörökítésére is alkalmatlan a tesztek alapján. Én portrét fotóznék, meg ugye a kislányomat, utóbbi képes úgy irányt váltani, hogy ott már gond lehet a jello! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák