Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rekid

    addikt

    válasz aleister #33512 üzenetére

    Na ja, ahogy írtam értem a gyártó logikáját, viszont van "buta" vásárló is. (Jellemzően több az ilyen.)
    Nem a gyújtótávolság fogalmát akartam megkérdőjelezni...

    "Ezek után furán veszi ki magát, ha olyan gyutávokat írnának az obira, ami nem valós. ez kb oilyan, mintha 2.0-nak írnád az 5.1-es hangfolyamot csak azért, mert te egy sztereó cumóval játszod le."

    Hát igen de egy full hd film sem lesz full hd látvány 640x480-as monitoron hiába van ráírva borítóra. (Persze most elég nagyot sarkítottam) És, hogy ezen hányan meglepődnek. :)
    De nem az obria kellene írni hanem a dobozra vagy a tájékoztatóba egy listát ahogy írtam.

    "Valóban nem ez, de inkább 1.5-tel szorozd."
    Köszi, szándékosan írtam 1,6-ot mert nem csak Nikonra gondoltam de még az 1000 is inkorrekt mert az a feletti számolásba is belefuthat az ember ha jó erőben van.

    "Annak a kérdésnek meg nincs értelme önmagában, hogy "DX objektívvel FX vázon lőtt kép mennyivel "jobb" mintha DX vázzal lőtték volna"........."

    Ezért írtam, hogy megfoghatatlan...
    :R

    Byk01:

    Megint csak az mondom, hogy a saját termékeivel csinálhatna egy listát, amit csak össze kell nézni. Úgy beletelne vagy 1 napba is egy gyakornoknak. A saját eladásait könnyítené...

    [ Szerkesztve ]

    Gyáva népnek nincs hazája!

Új hozzászólás Aktív témák