Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    Ez már kicsit a No Comment kategória...
    Akkor már értem a Flémet...

    A hangnemet nem én indítottam, én a gyakorlati részét néztem... DXO-t igazából kerültem... túl puritán és nemigazán hisztogramért fotózunk...

    De legyen... mért értékben alul van a D300 a D90-hez képest minimálisan dinamikában és ISO-ban, nem fordítva.
    Ellenben árbeli különbözete a 2 gépnek 20-30e HUF legfeljebb (ebből a D300 még értéktartóbbnak fest a D90 meg egyre romlik)

    D7000 meg 140e HUF a jelenlegi legvállalhatóbb ajánlat...
    A téma lényegi részét ez indította el nálam ha visszaolvas valaki; D7000-ről mocskos rossz ajánlatok jönnek.
    Emiatt gondoltam nézek másik alternatívát.

    Elindult a D90 és D300-as páros és idáig lyukadtunk ki...

    A D300-at egetverően rossznak, kerülendőnek állítjátok be, ez többször is olvasható volt... én meg nem értem miért mikor az égiszekbe emelt D90-től vajnyi kevés eltérést mutat abban a pontrendszerben amiben itt sokan hisznek és nagy részben még hivatkoztak is.

    Figyelembe véve azt is, hogy a D300-ból kihozható a 8fps, 100%-os kereső, PC szinkron csati, komolyabb AF rendszer amit nem értem miért lett leszidva... lévén ugyan ez van a D7100-ban is... 1/320-as vakuszinkron, meg legutolsó sorban a 14bit-es RAW lehetőség

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák