Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz spanyoll #31304 üzenetére

    Anno mikor D90-et vettem, elmentem a budaörsi MM-ba, egy fiatal csaj igyekezett "segítségemre", de kb semmit nem tudott megválaszolni, valamint azt mondta, hogy a gépeket sem lehet kipróbálni, egyik üzletükben sem.
    Utána Árkádban is felkerestem MM-ot, próbaként rákérdeztem a gépek kipróbálási lehetőségeire, a srácok szó nélkül pakolták egyből elő az összeset, kitették pultra, és fél óra után sem csikorgatták a fogukat, valamint végül ára miatt nem is ott vettem gépet.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

  • A Zéé

    addikt

    válasz spanyoll #31304 üzenetére

    azokkal sem árt vigyázni, mert néhányan közülük is teljesen fogalmatlanok tudnak lenni.
    Amikor én nézegettem a gépeket a csávó mindenáron rá akart beszénli a Pana Fz45-re a D3100, vagy bármi más tükrös ellenében, mert hogy a Pana szenzora legalább olyan jó, mert a megakontraszt, meg a képstabi, amiről minden más gép csak álmodni tudna, meg dslr-t alázó optika, ami olyan minőségű, amit dslr-nél csak milliós nagyságrendű ráköltés után kapni meg. Mindezt 80k-ért a kis fz45-ben :)
    És annyira komolyan mondta, hogy szerintem ő is elhitte ezeket. :)

    Just a simple Lineman...

Aktív témák