Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Neja

    csendes tag

    válasz lugosi #1060 üzenetére

    Köszönöm szépen a részletes válaszod! Az igazat megvallva előbb kérdeztem mint olvastam, de délután nekiültem és végigolvastam az egész topikot. Ezt korábban már kérdezte előttem más is, csak utána kellett volna olvasnom. Konkrétan a G optika mellett döntöttem, ez amolyan szükségmegoldás lesz csak, amíg nem tudok összeszedni pénzt egy komolyabb, jobb minőségű obira; de kaptam egy 70s vázat, így kell hozzá valami, hogy egyáltalán el tudjak kezdeni ismerkedni vele. Ez az első DSLR gépem, már tavaly szerettem volna venni; előtte hosszú-hosszú évekig koptattam két ''szoci'' gépet - egy Praktica Nova PL-t, na meg egy Zenit ET-t. Talán ismerős valakinek e két márkanév. :D Miután megjött a kis D70s-ke, így én is csatlakoznék hozzátok. Szal, köszi mégegyszer az infokat!

    Flow-nak: neked is köszönöm a linket, nagyon jó kis oldal, leglább tudom, hogy melyik rövidítés mit jelent. Azthiszem te írtad, hogy Angliában vetted a gépet és francia manualt kaptál hozzá. Az én gépem egyenesen Japánból került ide, így az én manuálom japán nyelvű (egyébként mindene az) :) de szereztem hozzá pdf-ben D70 használatit. Ha kell még, akkor szólj és kitalálunk rá valamit.

    Köszi!

Aktív témák