Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz bim #11418 üzenetére

    Hát ha már felszereled, akkor oldallapra... De én nem fogom lyukasztani a házat, mert ha később esetleg eladnám, hátrányba vagyok azzal hogy lyukas az oldallap. Én egyszerűen berakom a gép mellé, és az sokkal jobb, mert szabadon szellőzik a radiátor, ráadásul még a ventilátorok is fújnak rá. Hely mostmár van neki, szóval nem akadályoz meg az, hogy nem férek el. :)
    Passzívban pedig hülyeség, mert max netezni lehet mellette... Minek hajtani passzívban, csak azért, hogy teljesen csend legyen? Ha ennyire zavar a ventilátor hangja, vegyél olyat, ami nagyon halk. syC vett Noctua ventiket a gépébe, onnantól azokat fényezte, és mondta, hogy észre se veszi hogy megy a gép. Lehet, hogy drága, de megéri, ha neked csend kell, és jó hűtést akarsz. Engem mondjuk 20 dB nem zavar, ha erős a ventilátor, és nagy légszállítása van... :U

    ImI: Ha már 55k-ért Patriot (ami nem is biztos, hogy szereti a Gigabyte-t, ha a Mushkin szarakodott nálam...), akkor inkább dobj rá még 15k-t, és vedd meg Lauda RAM-ját. VAGY, ha Patriotot veszel, előtte szerintem teszteld le, mert én anélkül biztos hogy nem venném meg, kockázatos. Bár, szerintem működne a lapod Patriot RAM-al is, de jobb félni, mint megijedni. :D ;) :))

    kulerr: 1600 CL8-CL7 felé nem érdemes menni. Itt vannak olcsón OCZ RAM-ok, de én továbbra is 3 db. Kingmax modult ajánlanám. Megy triple channelbe, és 1600 CL8-ra simán fel lehet húzni, FELTÉVE HA Elpida chip-es... Nem tudom, hogy mostanában árulnak-e ilyen RAM-ot, nézz szét apróhirdetéseknél. :)
    Bár, elég jó áron van már OCZ RAM is, szerintem simán vehetsz olyat, úgysem tudnak jobbat mondani, nincs valami nagy választék, normális árkategóriában. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák