Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Fefe_

    tag

    válasz sniper elite #10798 üzenetére

    Erre én nem mernék fogadni. Tavaly (talán tavasszal) vettem tőlük egy Gigabyte GA-P35-DQ6 alaplapot. [link] Futár útján jutott el hozzám, csak a csomag kibontása után hűlt meg bennem a vér. Már a doboza is gyanús volt, 2-3 helyen, szakadt töredezett részek. (Ezt még nem vettem túl komolyan, hiszen a szállításnál talán előfordulhat ilyen.) Kibontása után már nem csak gyanús volt, de biztos voltam benne, hogy nem én vagyok az első tulaj vagy felhasználó. Hiányos tartozékok, régi és már-már kövületnek számító - nem eredeti tartozék - USB kivezetés (gondolom addig ott porosodott valahol a polcon), a használati útmutatójával pedig valamilyen repülő állatot üthettek agyon, az alaplapon gyanús ragasztószerű maradványok, az alaplap hűtéséről a "Silent-Pipe" feliratú védő-díszítő-tökömtudja milyen elem eltávolítva, valamint finom porréteg üde bája lepte be a lapot stb...

    Szerencsére miután ezeket telefonon jeleztem nekik, ugyanúgy ahogy vettem, utánvétellel visszavásárolták az alaplapot - minden hitetlenkedés nélkül -. Nem tudom, lehet hogy csak egy véletlen volt, vagy egy ravasz alkalmazott fortélyos ügyeskedése, de akkor sem esett nekem ez túl jól.

    "Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

Új hozzászólás Aktív témák