Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Üdv.
    Van egy ilyen memóriakártyám:
    http://www.samsung.com/hu/memory-storage/evo-microsd-card-with-sd-adapter/MB-MP64DAEU/
    Tegnap kivettem a telefonból, beraktam az átalakítóval a W10-es laptopba, és nekiálltam lementeni róla amit le kell. Rakjunk fel más zenét is, mint ami eddig rajta volt, na itt jött a baj. Az olvasás szuperül ment, az írásnál úgy megfagytunk, hogy egy esetben az usb-s egér is lehalt.
    Na akkor gyorsan lementettem róla mindent, utána kivettem, leellenőriztem a lock pöcköt, jó helyen volt (utána lepróbáltam az átalakítót is, a többi kártyámmal jól teljesít) vissza, formázzuk le.
    Ki is állt hibára.
    Formázásnál kéri, hogy csukjam be a Disk Managment konzolt, és indítsam újra. Ha formázom az alábbi üzentet kapom:

    Az sdcard.org féle formatter sem boldogul vele.

    Pendrive-nál használt módszerem is bevetettem.
    Live linux, és dd if=/dev/zero of=/dev/sdx bs=4m futtatása után látszólag jók vagyunk, hiba nélkül lefut, de ha bármiben megnézem az exfat partíció oda van szögezve.
    Gparted I/O errort ír.

    Bármikor raktam telefonba ugyanaz történt:
    Samsung Galaxy Express LTE, és Samsung Galaxy S5 Mini esetében ez van.
    Samsung Galaxy S7 kiírja, hogy hibás, állítsuk be használatra, azaz formázni kellene, de az 20%-nál indít, és ott ki is áll hibára. Ha szükséges akkor visszarakom a telefonba, és kimásolom a pontos hibakódot.

    Lehet ezzel kezdeni valamit még egyáltalán?

Új hozzászólás Aktív témák