Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PhoenixK

    őstag

    válasz sviba #5045 üzenetére

    Csak egy ötletem van: dokihoz velük ismét, talán tud adni nekik átmenetileg valami táp félét, amivel meg tudjátok etetni őket...

    "Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

  • zolka78

    senior tag

    válasz sviba #5045 üzenetére

    Ha már kaptak féreghajtót és láthatóan nem űritenek férget, érdemes speciális tápot adni nekik. Fresnapfba vagy jobb állatos boltokba lehet kapni Royal Canin, Eukanuba.... termékeket. Ezek között van olyan ami férgesedés utánra van és szeretik is a macskák, bár elég drágák. Kis korukba nem kaptak féreghajtót? Ezeket jobb ha állatorvos adja nekik, és jobb ha minden oltást megkapnak kiskorukban. Nekünk a macskánk a szomszédból költözött át kiskorába, és ő nem oltatta be, mi meg nem költöttünk rá mert ha vissza követeli akkor ne bukjuk a pénzt. Aztán beteg lett valami vírustól ami nem lett volna, ha kapot volna kombinált oltást. Begyuladt mindene ami begyuladhatott, mindennap vittük az orvoshoz 2 héten át. Volt, hogy naponta kétszer kapot több féle szurit. A kezelések végén a végösszeg 6 számjegyü volt, de él a drágám. Azóta minden oltást megkap. Nem szabad ezen spóroni :( . A lényeg, hogy neki is az állat orvos ajánlotta betegség utánra ezeket a tápokat, hogy könyítve legyen az emésztése. De az állat orvos tud ajánlani konkrét márkát, vagy azon belül is egy fajtát. Picit tényleg drágák, de hidd el segítenek egy kicsit, hogy vissza térjen az étvágya.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák