Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    a kertészkedés az esős idő miatt elmaradt ( :
    addig is egy kép a napokból, itt látszik szépen milyen a fává nevelt sétány rózsa, erre a köves részre fogom áttelepíteni a hátul szétszórt tujákat
    ezen a képen pedig látszik hátul a vihar sarok, jelenleg oda gyűjtjük a kiszedett gyomokat - mivel én elmentem senkinek nem sikerült zöldhulladékos zsákot venni, a kukába meg nem fér ( : -, oda menne jövőre levendula - egyébként érdekes, sok rovart kifejezetten taszít, pl a tetveket is, de a káposzta lepke simán rátojja a petéit, és a lárvája megeszi a levendulát , és nagyon durván bele tud olvadni a színe a növénybe -, és látszanak a borostyánok is ahogy éledeznek, sarokban a sötét zöld az ős-borostyán ( : már fenn van a 4. emeleten, és kb a minusz másodikról indul, a hátsó babérsom mögöttvan a fehér szélű, kékes belsejű verzió, mellette a világos zöld betétes verzió, ha ők megnőnek sztem igen szép látvány lesz a babérsommal eőtérben, a sötét zöldből is vezetek oda indákat

    szerk:
    Fred23
    úgy látom jó nyomon jártam, hogy a kert/terület klímája sok minden felülír :)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák