Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idevele!

    csendes tag

    válasz devil-k #3957 üzenetére

    Ha egyszerű problémáim lennének, nem kéne ide írnom. Nem holnapig kellenek az infók, elég aug. végéig.
    Nem tudok 10e-eket fizetni ügyvédeknek, hogy megtudjam az ide vonatkozó szabályokat.
    Az életemet megkeserítők nem fizetnek semmiért, akkor én miért fizessek, hogy leállíthassam őket?
    A polgármesteri hivatalban is segghülyék vannak, nem tudnak semmit, nem járnak utána, mert akkor kicsit meg kéne mozdulniuk, végre csinálni valamit. Nekik nem érdekük, hogy ezekről megtudjam amit akarok.
    Még a problémás zajongó szomszéd ügyben (4. probléma) sem tudtak infókat adni, csak hogy jelentsem fel, hívjak rendőrt, stb. Megtettem, többször kaptak ejnye-bejnyét, és folytatták tovább a zajongást. A jog itt szart se ér. Szét kéne vernem őket, hogy végleg leálljanak, de akkor biztos jól fog működni a rendőrség és a bíróság, amikor engem kell sittre vágniuk.
    Írtam hogy egész nap otthon vagyok, mert otthon dolgozom. Így mindent hallok, látok, tapasztalok, amit nem akarok látni, hallani, tapasztalni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák