Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darthforce92

    tag

    válasz Magnum_ #18084 üzenetére

    Azért nem mertem részletekbe menő dolgokat írni, mert nem akartam, hogy az ügyem azonosítható legyen, illetve olyasvalaki olvassa, aki esetleg érintett lehet az ügyemben.

    Az eset egy társkeresőn történt, az adatigényles eredménytelen volt. Alapvetően a zaklatás vétségét elkövettem telefonos hívásokkal. Én egyébként azért hívtam a leányzót ,mert ez nekem ki volt adva, hogy ha akármi van ott keressem , mert sokat volt olyan helyeken ahol nem volt térerő vagy a dzseki zsebében felejtette a telóját. 3-4x beszéltünk ilyen 1,5 órát kb.
    Ezt követően meg volt beszélve találkozó ,amire talált egy hülye kifogást de semmi veszekedés semmi nem volt. Onnantól nem lehetett elérni én nem tudtam mi van és kerestem.

    Kb 6 hónapra kaptam a levelet , hogy gyanúsított vagyok. Anno beszélgettünk egymással ilyen szexuális fantáziákról és az egyik egy kocsis téma volt és nem emlékszem őszintén h mikor írtam ,de a korábbi beszélgetéseink alapján egyértelműen tudható , hogy nem fenyegetésnek szántam amit írtam. Rendszeresen irtunk egymásnak ilyesmit.
    Azt szépen lescreenshootolta és minősítő körülmény ebből lett, mert fenyegettem a testi épségében stb.
    4-5 hónapra lefoglalták a telefonom, amiről semmit nem tudtak előszedni mert már nem használtam a társkeresőt. A csaj egyből az állítólagos fenyegető üzenet lefényképezése után törölt. A rendőrségnek is a printscreent nyújtotta be. Beidéztek 2-3 tanút akikkel a tinderen ismerkedtem meg és annyit tanúztak le, hogy valóban fent voltam. (Én semmilyen tanúvallomást nem tettem)

    Az egyik instámon bekövettem a csajt, ott éltek adatigényléssel, a fene se tudja miért. Egy kép nincs kint rólam ,semmi csak tényleg anno bekövettem. Ezt is mint bizonyítékot csatolták. A társkeresőről már nyár végén töröltem magam .
    erre kaptam egyelőre 1 év 6 hónap szabadságvesztést 2 évre felfüggesztve.

Új hozzászólás Aktív témák