Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Atomgeszi #11116 üzenetére

    Részedről teljesen jogos amit mondasz, nálunk azért annyi különbség van, hogy mind a 160 lakásnak van olyan szobája amit érint a szigetelés (egyenlő arányban), és ezek 100%-ban déli fekvésűek, tehát nyáron meg lehet dögleni, télen meg hiába süti a nap, a jeges szél ami a párhuzamosan épült épületek között süvít, kiválóan hűti azt az oldalt. Tehát racionális indok lenne rá, és kimutatható fűtés és hűtés költségmegtakarítása lenne mindenkinek.

    De igazából pénteken kezünkbe kaptuk a közgyűlés meghívóját, akkora idióta konstrukciót találtak ki (5 évre 8%-os piaci hitel, havi 10-15.000 forintos közös költség emelés/lakás), hogy szerintem el se megyek a közgyűlésre, esélytelen a dolog, előző alkalommal 7.000 forint miatt olyan hiszti volt, hogy ki se hirdették a szavazást, hanem mostanra halasztották, mondván, találnak egy jobb megoldást.... :O

    Ráadásul az a kikötés, hogy a bank csak 100%-os támogatottság mellett fogja megadni a hitelt, hát ez a röhejek röheje.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák