Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Sziasztok!

    Van egy HP Laserjet P1102w nyomtatónk nemrég óta.

    XP-s gépre telepítettem a cd-ről a drivert, pikkpakk ment, gyönyörűen működik is.
    USB-t választottam a telepítéskor, mivel azzal van összekötve.
    A wifi részéhez nem nyúltam, azt hittem az még nem is üzemel.
    DE a mobilomon észrevettem, hogy odakerült, mint hozzáférési pont és mint nyílt hálózat. Na azt azért nem szeretném, hogy az utcáról nyomtassanak.
    Ezt gyorsba hogy lehetne kikapcsolni? A leírás 14 oldal amit hozzá adtak, semmit nem ér.

    Második kérdésem:
    egy tp-link routerrel wifin keresztül hálózatban van a két gép. Látom a nyomtatót, de a win7 updaten sem talál hozzá drivert. Próbáltam local porton telepíteni (\\gépneve\laserjet), így már lehetett választani driverek közül, látszott is a nyomtató a nyomtatók között, wordből már lehetett volna nyomtatni is, de csak 1100-ashoz volt driver, azzal meg nemigen ment. Elküldte a gépre a nyomtatandó anyagot, de ki nem nyomtatta, csak ott várakozott.
    Most nekem kell a win7-esre telepítenem drivert? Ha itthon lenne 100 gép, akkor mind a 100-ra egyenként fel kellene tennem? :F Én nem akarom a gyári cd-t telepíteni, feltesz vagy 1millió dolgot, ami nekem nem is kell és foglalja a helyet fölöslegesen. A hp oldalán van 3 driver:
    2 db 5MB-os van, ami update, a 150MB-os meg telepítés után 600MB lesz Approximately 590 MB of free hard disk space is require to use this download.
    Nem lehet megúszni ezt a 150MB-osat?

    Köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák