Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz p_adam #83854 üzenetére

    Köszi ezek nagyon jó linkek. :)

    Jó hát mindenkinek más márka a szimpatikus, nyílván ha valakinek ellenszenves valamiért, igyekszik a (vélt vagy valós) hártányait kihangsúlyozni. Úgy áll hozzá alapból.

    Az a HD800S azért egy jó fejes és már lejjebb ment árban, nem kell annyit szapulni, rengetegen imádják. Különben külsőre az Audiotechnika sokkal jobban bejön, meg a Clear is. Előbbi nagyon kikönnyített, egy gramm felesleg sincs és dögös, a Clear meg rendkívül csinos. Most lecsekkoltam ebay-en a Cleart, annak is nagyon lement az ára, úgy látszik a franciák akarnak pénzt is keresni már, rájöttek. :D Azért a Clear talán meg is ér annyit, igényes anyagokból van összerakva, szép kellékekkel, és nem utolsósorban nincs lényeges hibája. A 800S-t a széles soundstage-e miatt választottam elsősorban, de szerintem a Clear is jó lett volna. Meg lehet érteni, ha valaki meglátja, kinyílik a buksza: [link]

    A kínaiak meg másolnák az Orpheus-t, de nagyon messze vannak tőle

    A Hifiman az nem amerikai vállalat? Nem néztem meg a videót még. De nem bánnan ha sikerülne lemásolniuk, szemtelenül vastagon fog a ceruza már a nyugati cégeknél.

    Fülhallgatókban már nagyon ott vannak a kínaiak, ha beleolvasol a füles topikba, mindenki kínai fülhallgatókat vesz, sőt még én is vettem egy Yuin Pk2-est, ha belegondolok, igaz használtan. Túlságosan nem bánnám, ha fejesben is lenne egypár jóféle kínai márka, amely harmadannyiért kínálná azt a soundot, mint egy nyugati cég. Alsókategóriában azért ott vannak már.

    Ha belegondolunk ezekbe az őrült árakba, amennyibe kerül egy high-end fejes, oké, ha hosszú távra veszed és sok örömet hoz, legyen, de mégis azért lehúzás, anyagköltségben nem sokkal lehet több mint ez: [link] És ebben benne van már a profit is.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák