Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    Sziasztok!

    Alapvetően vezeték nélküli fejhallgatót kerestem, írtam is a szükséges topicba, de aztán rájöttem, hgoy talán egy cserélhető kábeles megoldással is meg tudnék békélni.

    Úgyhogy a következő fejhallgató megtalálásához kérném a segítségeteket:

    - leginkább edzés közben használnám, itthon zenét hallgatni amikor már alszik a párom, azon kívül repülőn, tömegközlekedésen, mindenféle olyan helyeken ahol zajos a környezet, úúúgyhogy:
    - mindenképp fül körüli, circumaural kialakítású legyen, méghozzá könnyen cserélhető párnás megoldással, gyárilag olyan párnákkal, amik alatt nem pállik be a fülem, mégis normálisan zár
    - kényelmes legyen ... bár ezt tudom, hogy személyesen kéne letesztelnem majd valahol
    -zenéből hallgatok szó szerint mindent, de 40% hair metal, 40 techno/goa, 20% jazz, egyéb énekes stílus.
    - nagyon nagyon nagyon jó legyen a zajszűrése. Ez igazából a nulladik és legfontosabb tulajdonsága a vezetéknélküliség után. Azt szeretném, hogy edzés közben, repülőn, vagy bármilyen olyan helyzetben, amikor zenét akarok hallgatni forgalmas és zajos helyen, akkor ne kelljen üvöltetni a zenét, hogy kiszűrjem a kinti zajt, hanem nekem kellemes hangerőn hallgassam és ne legyen az, hogy 2-3 óra használat után amikor leveszem akkor fáj a fülem, mert üvöltetni kellett a zenét / filmet.
    - legyen rajta mikrofon, bár ez nem létszükséglet, úgyhogy ha emiatt kiesne pár nagyon bestbuy modell akkor elfelejthető. Ha van rajta mikrofon annak nagyon örülnék, mert sokszor használom telefonnal a fej- és fülhallgatóim.
    - legyen könnyen szállítható, strapabíró, stb... hosszú távra tervezek vele magyarán.
    - a hangzás tekintetében nem mondom, hogy nincsenek elvárásaim, de kis túlzással egy kínai piacos utángyártott iphone utánzat fülhallgató is már majdnem jó minőségű hangot biztosít nekem, a régi invotone hd2000-em és a hasonló kaliberű fejeseim meg bőven elég jó minőséget. Nagyon messze vagyok egy audiofiltől na...
    - rászánt összeg nem mondom, hogy bármennyi, de nem 20K, mivel tudom, hogy annyiért nem kapni értelmes fülest. Legyen mondjuk 60.000Ft, esetleg 80.000, de akkor az tényleg tartson ki mellettem legalább 10-15 évig
    - újat szeretnék venni mindenképp,

    Köszi a segítséget előre is!

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák