Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz ntomka #15835 üzenetére

    Na folytatom:

    Pápa - Győr közti vasútvonalon focidrukkerek utaztak akik már nagyon szomjasak voltak és pénzt akartak mindentől aminek van én meg laptoppal filmet néztem... :W

    De fejestali:
    Szoval LCD - antelope - Egyszerűen az a szint aminél már nem kell gondolkodni, hogy jó hangzást ad-e vagy nem... Amivel viszont egyetértek én is nekem is kicsit kényelmetlen az lcd.

    Stax- 404 - nagy csöves táppal + heed obelisk - Nagyon nagyon korrekt de nem az én stílusom valahogy nem találtam benne azt ami nekem kell pedig egy negatívot nem tudtam felhozni, sajnálom de nem nekem való.

    Q701- igaz csak saját rendszerről, de felvettem azt hamar letettem és csak ennyit mondtam kösz de ebből soha többet... Nem értem hogy azok a gyengeelméjűek az AKG-nál miért nem hajlandók K1000-et gyártani vagy hasonló jó hangút... De legalább baromi kényelmes!

    Senni 540 :) Erős magas de van mély is talán egy kicsit azt mondanám, hogy DT990pro hangzás világ csak kisebb térrel.

    Erősítők:
    Hifipisti féle DIY: Kiegyenlített korrekt dinamikus sehol hiba amit említeni lehetne és komoly rendszerben se hallottam hogy visszafogott volna bármit, de én maradok a csövesnél nekem meleg hangzás kell :DD

    Xonar új stb vagy mittomén? Szóval kicsi essence one. Sajnos linux-al nem tudtam teljesen életre kelteni
    folyamatosan bithibázott, így nem húztam jobban fel magam, visszaadtam.

    donpe nightblues csövese:
    Nagyon korrekt hangzása volt T1-el. Meleg nagyon élvezhető sehol hiba amit említeni tudnék. Nekem ez tetszik én is ilyet hallgatok, ilyen hangzást keresek. De azon azért elhűltem hogy ez több mint 180k... :Y Na nemá légyszi...
    180k-ba ennél bármelyik jó csöves készítő emberke jobbat csinál... 50k per darabba olyan amorfvasas lundalh trafót lehet venni ami megeszi reggelire a nightblues trafóját...
    De ez saját vélemény! És aki azt mondja hogy mekkora mérnöki munka van benne annak elmondom 1950-ben tudtak ilyet csinálni...1970-ben ha akartak akkor még jobbat....

    kis HRT microstreamer (tényleg kicsi...) igaz csak pár percig hallottam de azt kell mondjam ott van DAC-ként hangzásban ahol az MS2.

    Na többet is hallgattam, de többről véleményt nem akarok írni, mert már alig emlékszem és mondom a végére elfáradt a fülem...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák