Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok!
    Még kb 1,5 éve rendeltem ebayről egy "Aula" márkanévvel ellátott csodát. (ő az) Igazából semmit nem vártam tőle, nagyon olcsó is volt (ha jól emlékszem valami 7-800Ft).
    Ehhez képest a mai napig ott van az asztalomon, mert nagyon bejött :Y
    Nagyon jól siklik, próbáltam QCK-t, és Goliathust (bár ez tuti control volt), de maradtam ennél a kínai cuccnál.
    Viszont azért az idő nem neki dolgozik, látszik rajta az elmúlt másfél év: a csuklómnál vékonyodott, és a szövet is elkezdett elválni a gumitól. Most jelenleg elforgattam 180 fokkal, és boldogság van, de azért szeretném valamire lecserélni. (magával a felülettel egyébként semmi baj, fakulni fakult, de nem foszlik, szakad stb)

    A kérdésem: van-e olyan itthon kapható, viszonylag normálisabb méretű (min 300x250, de inkább nagyobb) szövet egérpad 5k alatt (de ha van 3k környékén is, akkor ne tartsátok magatokban :D), ami jó lenne nekem? Tehát: nagyon jól siklik, nem tapad le az egér rajta, ha már erőt fejtek ki rá és lehetőleg tartós.
    ZOWIE G-TF speed-del szemezgettem, bár ez kicsit több, mint amit én egy egérpadért szeretnék adni.

    Ja, és G100S és IMO 1.1a lenne rajta használva. Mindkettőn teflon talpak vannak.

    Van itthon egy Aegis X3 is, arról annyit, hogy a polc tetején pihen egy dobozban. Feltekerve legyet lecsapni talán jó. Az nagyon nem jött be.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák