Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Surfym@n #23506 üzenetére

    "sem az 5D pöcke sem a 6D SET gombja önmagában nem viszi vissza középre az AF-pontot. Előtte rá kell tenyerelni az AF-választóra "
    5d1-en semmire nem kell ratenyerelni. joystickkal allitok fokuszpontot, es a joystick kozepevel ugrik kozepso fokuszpontra. nem kell hozza AF gomb, se semmi. csak a joy. es kb 10x gyorsabb mint ez a modszer.
    nem is ertem hogy gondoltak ezt komolyan. ez egy ejjellato, nem fenykepezogep...

    "AF választó gomb és az első tárcsát megtekerem és prütty prütty ott vagyok pillanatok alatt, ha meg netalán az alsó vagy felsőt akkor Af választó utána SET és csak le vagy fel."
    ja mert az egyik tarcsa horizontalisan allitja a pontokat, a masik meg fuggolegesen :DDD egeszen elkepeszto...ok hasznalhato, de pillanatok alatt? megnezed ezutan az 5d1 joyt, es elsirod magad. alsohangon 2x gyorsabb. de eosm is! mindjart visszaviszem es elhozok egy nikont basszus...

    (#23505) zgospel en azt nem ertem hogy tudok tovabbnagyitani, ha mondjuk 2x nagyitasra van allitva...de annyira ez nem zavar, atraktam 100% nagyitasra. viszont jo helyen van ez a gomb...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák