Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomi

    őstag

    válasz 1010 #1987 üzenetére

    Bocs, hogy nem tudom az olyan szakszavakat amiket a rendőrség használ. Igen tolmács kellett, mert nem hagyom magam másodszorra is átbaszni. Amúgy meg ebbe most jól beletrafáltál a DPD-sek csórták el azzal a másik mint egy 3-4 milliónyi cuccal együtt ami csak akkor volt rendőrségi ügy náluk, mint amikor én voltam! És az xy alezredes személyesen találkozott velem, mert már akkorára dagadt a szar a DPD körül. Ha annyira nagyon bízol bennük szívesen bescannelem neked a rendőrségi nyomozás papírjait. De biztos seggrevágod magad. Ezután még rendeltem egy stúdió vakut amit tudtom nélkül a DPD-vel adtak fel, a szomszéd srác hozta az értesítőt ami a HÁZFALRA volt ragasztva és csak azért hozta be ő is, mert tudta, hogy fotózok és kilóméteres betükkel volt ráírva a papírra, hogy STÚDIÓVAKU. Ezekután felívtam as DPD-s rácot a megadott számon és egy parkolóba, személyi meg minden apámfasza nélkül, átadta nekem a vakut, semmit nem kért! Akárki átvehette volna, az előre kifizetett cuccot. Mindemellett persze a vakucső amit alig bírtam utána visszatenni viéletlenül kirázkódott a vakuból cska azétrt nem tört el mert aki feladta becsomagolta "sziviába" +a beautydish is eldeformálódott. Ennyit a DPD-ről. Paypal meg le se szart, mivel az ürge már nem volt Ebay-tag +gondolom már vagy 100 rendőrségi ügye lehetett.

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Új hozzászólás Aktív témák