Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moart

    csendes tag

    válasz Geri89 #6035 üzenetére

    Szia!
    Én NEM ajánlom!
    Feletsd el az MSI nevet! Én ilyen szart még nem láttam! Tavaly decemberben vettem a Médiában, vesztemre. (Előtte volt egy Toshiba L30 alap notim XP-vel, most a feleségem űzi és a kissebbik gyerek. Évek óta megy még nem lett újratelepítve sem, volt amikor 3 hétig ment egyfolytában.) Na, de ez az MSI többszöri spontán fagyás. Az újraindításokkor ( 2-ből 1-szer) lefagy bootoláskor a BIOS, és kurvára zörög a ventillátora! A topic is tele van hibákkal, hibás gépekkel, elszomorító történetekkel. Az előbb is leválasztottam egy virtuális meghajtót, kérte, hogy indítsam újra és az ujraindulás után a bootoláskor szokás szerint lefagyott. A letöltéseket nem lehet futva hagyni, mert bármikor lefagyhat, szörnyű. A vicc az, hogy amikor megy akkor nagyon jó, de az egyik percben így a másikban fagy. Tehát nézz inkább valami más márkát ha nem akarsz megőrülni. A szerviz is csak Székesfehérváron van, mindem kirendeltség ide küldi javításra, már pedig ez elromlik, hidd el. Bocsi ha hosszú voltam, de sajnos ezek a notik, nem notik.

  • Diego!

    senior tag

    válasz Geri89 #6035 üzenetére

    Szia.

    Nekem ilyen gépem van, de a vga X1200. [link]
    2 hónapja vettem, és bizony előjött két piti kis hiba, (az egyikre aztmondták a szervízbe, hogy msi-re jellemző...nemtudom).

    1. Optikai meghajtó szalagkábel begyűrődik (nem lehet normálisan becsukni)
    2. Nemtudom mi lehet, de a proci hűtő olyan erős, búgó hangot hallatott, hogy azt borzasztó volt hallgatni...

    Az elsőre mondták azt, hogy msi-re jellemző hiba...valaki tapasztalt ilyet?

    Játék: Szerintem nem játszásra alkalmas, gta nemhiszem, hogy elmegy legalábbis 3 biztos nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák