Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • házimozis

    tag

    válasz Batmause #4284 üzenetére

    Üdv!
    ...Az enyém meg gyorsabb vele, (GTR2) és végre nem jégkék a panel default-tónusa. Továbbá a játékok által felkínált felbontásokból és színmélységből nem 3at, de 4-6ot ad /játék.
    ...Tedd vissza a régit, vagy kísérletezz a sok hekkelt változattal. :B Az új játékokért áladozatott kell hozni. :O
    A cod4et meg ne is emlegesd. Egy kolléga a gyerekének most bővített (asztalit-másodkézből) - persze nem ekkorára - és szííjjel szekáltak a hibaüzenetekkel - hogy miért nem fut? ...Mondtam, hogy +30rugó és fog! Magas elvársokhoz költeni kell.

    Nem offolom ki az alábbi írást, mert láthatóan a hűtőpad topikot - ha oda írom - nem olvassa a nép.

    Hűtőpad:
    Az első baj MiSIhez, hogy front audiocsatlakozóink vannak. Ergo a(z elöl) kiemelkedő csuklótámaszos hűtőpadokat el lehet felejteni, mert nem tudod még fejhallgatózni sem a gépet padon.
    Akinek 17" van, az még tovább szív, mert arra gyakorlatilag 1-2 típus létezik. Ugyanis a 17" gépeknek a készülékláb-távolsága (320-350mm) olyan széles, hogy a 15,4" padok nagyjából 300-320mm teljes szélességéről lelógnak. ...15,4"re van választék.
    Én ezt vettem: [link] ez jó 15-17"ra is. Fémrács a tartó, és lemez a ház, (a keret, és a belső örvénykamra műanyag) Venti 9cm-s.
    A legfontosabb javulás, hogy kíméli a notebook saját (szerencsétlen kis) ventillátorát. 3 napja van meg, nem volt még időm Le Mans24 et menni rajta. :DDD De már office-ban is jelentős javulás tapasztalható nem csak mérve, (1. fokozaton, 5~8C fokkkal alacsonyabb) de a billenytűzet felületén is jelentős a hőm.csökkenés. (tapintva) Párhuzamos futtatásokkal megkergettem, ekkor 2. fokozatba kapcsoltam, és így is csak pár fokot emelkedett. 3.ban azért már hallani, hogy susog, de a HK-MP5 (vagy a Kalasnyikov) és a sportkipufogó majd elnyomja. ;] :P
    Az igért 17C fokos csökkenést persze fenntartásokkal fogadom, ill ezt másként kell értelmezni: Ha komolyabb a hűtés, akkor eleve nem fog felszaladni olyan magasra a hőmérséklet, mint pad nélkül. Tehát, nem a pad nélküli 75~80 (85<) mínusz 17 = számtanból kell kiindulni, ...mert olyan magas hőfokot el sem érhet ha pl 3.ban fújja.

    A Zalman 1000-es a mérete miatt esett ki nálam, de 15"-ra jó, minőségi db. Általában jó ha több az fém az ilyenekben, az jobban elvezeti a hőt. (a műnyag elöregszik repedhet)
    Hűtőpaddal egész más feeling-je van az egésznek. Niná jobb!! :DD

    [ Szerkesztve ]

  • házimozis

    tag

    válasz Batmause #4284 üzenetére

    Hello, Figyi!

    Próbáld ki a 156.10 -et.[link] (Nincs benne klasszik vezérlőpult. A Coolbits-et nem engedi, csak nTune által, Powermizer csak akku üzemmódhoz van, 220on csak maxtelj. Telepítés és rendszerindítás problémamentes, és...) Na'on megy! :DDD

    Van belőle visztás is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák