Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faterkam

    addikt

    válasz Winner_hun #4643 üzenetére

    Használsz Win indulásnál Ccleanert? Ha igen akkor az alkalmazások fülön, Thunderbird folyamatok elől pipa ki! Én mennyit szívtam ez miatt, itt a fórumon segítettek!

    Engemn viszont tegnap nagyon megszívatott a Thunderbird! :W

    Ott kezdődött, hogy MozBackuppal csináltam egy mentést, Xp-ről költöztettem át a leveleket Win7-re. 11.01-ről frissítettem 13.01-re és minden rendben is volt Van vagy 6-7 mail cím beállítva könyvtárstruktúrák stb. Aztán tegnap valamiért nézegettem a legalsó mappám benne több éves levelezés, melyből 30-40 régi keltezésű levél tök üres volt, legalábbis a TB ezt mutatta. Megnéztem Xp alatt a mentést ott a régi levelek olvashatóak voltak. Újra ráerőltettem a 11.01-est, de ott se volt jó. Frissen fel a 13.01-es ua. aztán Friss emaileket egy külön mappába másoltam, TB-t uninstall a backup mappát kimásoltam külön, emaileket töröltem, meg minden TB-s mappát. 11.01-est frissen fel, mentést vissza, backup mappát kézzel bemásoltam, onnan átraktam a rendes mappájába és kész. Ez két órába telt mire rájöttem, és rengeteg idegbe. Mi ez a kompatibilitási bug 11.01 és a 13.01 között? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Új hozzászólás Aktív témák